Išmokinkit kolektyvą naudotis oro kondicionierium. Kol plauna galvą pilnu pajėgumu ir nustatytu šalčiausiu režimu pučia tiesiai į klientą. Po kirpimo, apsigrau, ir tikrai per jus! 😟
Paslaugą atliko Violeta •Vyriškas kirpimas
Paulius•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
dirba labai gerai buvo smagu
Paslaugą atliko Olga •Plaukų pynimas
Janina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū kirpėjai Olgai, labai greitai ir gražiai apkirpo 1,5 metų judrų berniuką
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Milda•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kerpame sūnų jau nepirmą kartą pas meistrę Olgą ir esame labai patenkinti! Rekomenduoju!