Buvo pirmas vaiko kartas kirpykloje - viskas puikiai! Ačiū, Olgai! Dar apsilankysime!
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Normantė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū labai meistrei Vilmai. Labai profesionaliai atliktas darbas. Rekomanduojame kirpykla Buba vaikams ir suaugusiems.
Vaikų kirpimas
Alina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patinka. Jauku, o smulkmenėlės vaikui stiprina draugystę
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Jurgita•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrei Olgai visada galima drąsiai patikėti savo sumanymus dėl naujos šukuosenos ir galite būti tikri,kad viskas puikiai pavyks. Dėkojame už jos darbą!
Paslaugą atliko Olga •Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aurelija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Olga geriausia vaikų kirpėja! 10 balų! Ačiū ir iki!