Viskas gerai, tik jau kelintas kartas neveikia vaikų mašinytės, kuriose kerpa, tai taip daug sunkiau kažkuo sudominti mažesnį vaiką, kad kirpimo metu būtų ramus.
Vaikų kirpimas
Jolita•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Vaikų kirpimas
Jolanta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai!
Paslaugą atliko Violeta •Vaikų kirpimas
Domas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai, rekomenduoju!
Vaikų kirpimas
Domas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gaila, tačiau meistrei nepavyko įvertini plaukų būklės, atitaikyti procento ir deja šaknų dažymas mane labai nuvylė. Galbūt paprastesniam vizitui - plaukų kirpimui ir sugrįščiau, nes aplinka ir pati kirpėja tikrai maloni.