Ačiū už puikų kirpimą, mergaitė išėjo laiminga ir patenkinta ne tik nauja šukuosena, bet ir dovanomis👍
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Jurgita•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmą kartą kerpamės, išklauso, įvertina plaukų būklę, pataria ir apkerpa puikiai.
Paslaugą atliko Violeta •Kirpimas ir plaukų priežiūra
Inga•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Paprasta kirpykla be visokių ,,pribambasų, išsidirbinėjimų". Norėjau tik paprasto kirpimo, jį ir gavau. Ačiū už noro išpildymą ir nesugadintą nuotaiką.
Paslaugą atliko Violeta •Kirpimas ir plaukų priežiūra