Labai labai rekomenduoju! Metų ir 3 mėnesių vaikučiui tai buvo antras apsilankymas kirpykloje (pirmas kartas kitoje kirpykloje nebuvo sėkmingas), ir išėjo su tobulu kirpimu :)
Olga labai profesionaliai ir efektyviai apkirpo - viskas vyko labai greitai, tačiau skirta laiko ir padailinimams, ir puikiam užbaigimui :)
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Justina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, puikiai
Plaukų pynimas
Dovile•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiamės kad taip gražiai apkirpo vaikuti, ir labai maloniai bendrauja. Sugryšime dar ne karta 😊
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Vaida•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai, vaikas laimingas
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Regina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada-puiki meistrė ir puikus rezultatas.
Paslaugą atliko Olga •Kirpimas ir plaukų priežiūra