Viskas tvarkingai ir greitai. Kerpant vaiką atsižvelgė į pageidavimus.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Irena•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai tvarkinga, atidi detalėms kirpėja. Puikiai atliko darbą.
Paslaugą atliko Olga •Vyriškas kirpimas
Žygimantas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Sveiki, viskas buvo super tik sūnus liko keistai apkirptas, plaukai nesusišukuoja, nuolat pasišiaušę ir kyla į viršų, labai sunku sušukuoti. Jei būtų galima pabaigti kirpti ar kažkaip aptvarkyti šukuoseną, būtų šaunu.