The service is very good. Olga that cut my hair is really a professional. Also, it’s very convenient because is near my place.
Paslaugą atliko Olga •Vyriškas kirpimas
Dan•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko, vaikas liko laimingas :)
Paslaugą atliko Violeta •Vaikų kirpimas
Jelizaveta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Net nenoriu ir komentuoti. Tiesiog viskas labai prastai, taip nehigieniška, purvina, rūkalų kvapas nuo pirštų ir galiausiai oranžinis veidas su kreivais antakiais. Prausiausi grįžusi namo ir iš naujo dažiausi pati.
Paslaugą atliko Violeta •Makiažas
Justina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super, kaip visada!
Paslaugą atliko Olga •Vyriškas kirpimas
Darius•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šauni ir maloni meistrė! 👌‼️ Labai gražiai apkirpo vaiką!