Su vaiku svarbu greitis ir kokybe, viskas buvo!!!;)
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Julija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Apkirpo vaiką puikiai, likom patenkinti. Taip pat, vaikas džiaugėsi dovanėlėm.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Martyna•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kuo puikiausi atsiliepimai💜 ačiū uz grazu kirpimą.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Violeta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kerpa gerai ir ne pirmą kartą lankomės. Bet paskutinį kartą keliomis minutėms palikus vaiką vieną, jam teko išklausyti kirpėjos ir kitos moters pokalbį su ne vienu keiksmažodžiu..
Vaikų kirpimas
klientė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Su kirpimu viskas ok, bet kaip kirpėja bendravo su vaiku.. Vaikas bijo visada kirptis, apsiverkė, o kirpėja už tai pagrasino jam, kad pripurkš vandens į burną jei dar rėks…