Viskas puiku, lankėmės pirmą kartą ir tikrai grįšim, labai gražiai apkirpo sūnų👍
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Jelena•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas ok :)
Vyriškas kirpimas
Gediminas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas darbas. 👌. Ačiū.
Paslaugą atliko Olga •Vyriškas kirpimas
Renata•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vaikus apkirpo gražiai ir gana greitai. Specialistė tik nežinojo kaip elgtis kai vaikas užsispyrė sėsti į automobiliuką kėdutę ir sureagavo ne labai draugiškai, tačiau po to viskas buvo gerai, vaikai gavo dovanėlių ir išėjo laimingi :)