Apkirpo ne taip kaip buvo prasyta. Paprasius pataisyti-atsisake. Bendrai vertinciau tikrai nelabai, vienintelis geriausias dalykas kas traukia vaikus, tai sukimo ratas ir kazkokia dovanele.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Jolanta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja, tobulai nukerpa vyrą ir vaikus.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Ingrida•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Džiaugiamės puikia kirpykla šalia namų, visada liekame patenkinti kirpimu :)
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Domas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Olga •Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja. Kiekvienąkart lieku visiškai patenkinta su kokia šukuosena išeinu iš kirpyklos. Ir sūnų kaprizingą mažametį čia teko kirpti, Olga tada puikiai susitvarkė. Visiems rekomenduoju.
Paslaugą atliko Olga •Kirpimas ir plaukų priežiūra