Salono aprašyme niekur nepaminėta, kad meistrė nekalba lietuviškai. Apkirpo ne taip, kaip norėta ir ne itin kokybiškai. Išėjus teko grįžti pataisymui. Kirpimas 7/10. Manau, negrįšime.
Vaikų kirpimas
Diana•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada lieku patenkinta tiek aplinka, tiek specialiste :) būtinai grįšiu!
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Domas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni specialistė ir puikiai išmano savo darbą. ❤️
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Edita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dėl kalbos barjero meistrė neteisingai suprato kliento lūkesčius ir kirpimą atliko ne taip, kaip buvo paprašyta.