viskas puiku, pliusų nemažai + dovanėlės vaikams :)
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Kristupas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas atrodė jaukiai, bet kirpėja ir kirpimas nepatiko. Kirpėja nebendravo su mažuoju klientu, neatkreipė dėmesio į pageidavimus, kirpimas - pagrinde skutimas mašinėle.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Rūta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Prieš tai pavyko dailiau, bet siaip neblogai
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Viktorija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Sūnų apkirpo gretai ir gražiai. Ačiū 😇 laikome patenkinti.