Kvalifikuota specialistė, rūpestinga ir labai maloni, jauki,
Paslaugą atliko Olga •
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puikiai. Aciu
Vaikų kirpimas
Viktorija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai apkirptas vaikas
Vaikų kirpimas
jurga•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankėsi 3 metukų vaikas. Esame patenkinti Olgos atliktu kirpimu, vaikas jautėsi komfortabiliai, tiesa tai buvo antrasis jo apsilankymas kirpykloje. Džiaugiamės, kad turime vaikų ir šeimos kirpyklą šalia namų.