Kaip visuomet vaikas apkirptas tobulai! Barbara puikiai moka bendrauti su mažaisiais ir greitai bei kokybiškai apkirpti. Tikrai dar sugrįšime. Ačiū už profesionalumą. :)
Paslaugą atliko Barbara Yacyno•Vaikų kirpimas
Greta•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas kirpimas berniukui, griztame ne pirma karta, visad esame patenkinti! Aciu.
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Sandra•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai atliktas vaikiškas kirpirmas!
Paslaugą atliko Olga •Vaikų kirpimas
Normantė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki patirtis. Po ilgo laiko pavyko apkirpti vaiką.