Labai viskas super ! lankomės jau kelis kartus nuo 10 mėn !
Paslaugą atliko Violeta •Vaikų kirpimas
Justina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai! Isiklause i visus norus. Labai faina atmosfera
Paslaugą atliko Violeta •Kirpimas ir plaukų priežiūra
Diana•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
pas Violetą grįžtame antrą kartą, labai viskas patinka! sėkmės!
Paslaugą atliko Violeta •Vaikų kirpimas
Jurga•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada po Olgos plaukai atrodo nuostabiai: tiek kirpimas, tiek dažymas! Ačiū, džiaugiuosi, kad pagaliau drąsiai galiu eiti į kirpyklą, nes žinau, kad rezultatas bus džiuginantis ir vertas komplimentų!😮