Pas Olgą lankiausi ne pirmą kartą, esu patenkinta, kruopščiai apkirpo, sutvarkė antakius ir blakstienas. Salonas gražus ir švarus.
Paslaugą atliko Olga•
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Regina•prieš 30 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Barbara•Vaikų kirpimas
Vitalijus•prieš 30 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
kirpome 2,5m berniuką. kirpėja labai profesionali, greita, ir mokanti bendrauti su vaikais. apkirptas be ašarų (o tai jau pasiekimas), dar dovanų gavo. greitai ir kokybiškai !