Sveiki, puikus kirpimas ir kruopščiai atliktas darbas.Rekomenduoju. Su pagarba, Regimantas
Paslaugą atliko Olga •Vyriškas kirpimas
Regimantas •prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Graziai, atidziai kerpa :)
Vaikų kirpimas
tomas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - greitai, kokybiškai ir vaikui labai patinka siurprizas po kirpimo.
Vaikų kirpimas
Elina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, vaikui taip patinka šioje kirpykloje, kad jau pati drąsiai 2 metukų bėga į mašinytę kirptis. Kirpėja labai rūpestinga, pataria visais plaukų rūpinimosi klausimais ir visuomet lygiai ir gražiai apkerpa. Ačiū!