Kiekvienas apsilankymas palieka tik pačius geriausius įspūdžius. Maloni aplinka, puiki atmosfera ir nepriekaištingai atliktas kirpymas.Aciū!
Paslaugą atliko Olga •Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aurelija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Violeta labai patiko mažyliui, sakė dar sugrįš. Kirpimas tvarkingas, tinka vaikui, nukirpo greitai, kad trimečiui svarbu 👌 Ačiū
Paslaugą atliko Violeta •Vaikų kirpimas
Oksana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Wow! Labai patinka ❤️ visada maloni ir rūpestinga
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jelena•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dėkojame Violetai už kruopščiai atliktą kirpimą.
O nedraugiškas Olgos pasitikimas paliko gana nemalonų įspūdį, tai net apsidžiagiau, kad ne pas ją teko kirptis. 😀
Paslaugą atliko Violeta •Vaikų kirpimas
Jolita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šauni šeimos kirpykla, patenkintas kirpimu ir kruopštumu!