Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Andželika•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Didžiausias ačiū kirpėjai Aynur! Tai buvo pati nuostabiausia kirpimo patirtis mano gyvenime. Aynur ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir sukuria jaukią, šiltą atmosferą. Esu be galo patenkinta rezultatu ir tikrai sugrįšiu dar ne kartą!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Edita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi atmosfera,likau patenkinta labiau nei tikejaus rezultatu!
Plaukų tonavimas moterims
Brigita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju apsilankyti pas Eveliną - parinko puikų plaukų atspalvį, plaukai atrodo sveiki ir atsigavę!
Paslaugą atliko Evelina Selskaitė•Plaukų dažymas
Agnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aš likau sužavėta😊man dar tiek gerų ispudžių niekas nesuteikdavo🙂 labai maloni ir savo darbą mylinti stilistė🥰labai rekomenduoju!!!!