Pirmą kartą salone dažiau plaukus, antrąsyk kirpau. Abu kartus likau labai patenkinta. Gera atmosfera, profesionalus Ugnės darbas ir džiaugsmas plaukuose.
Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Simona•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali meistrė, didelis dekui! 🫶🏻
Kirpčiukų kirpimas
Kamilė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
<3
Plaukų stilisto konsultacija
Monika•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalė Ugnė
Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Moterų visų plaukų dažymas
Edita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė padarė viską labai gražiai. Jei ką,ji gali pasiūlyti kelis variantus, pritaikyti prie plaukų tipo, veido formos.