Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Kirpčiukų kirpimas
Andželika•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
10/10
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Saule•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpo, patarė, planuoju dar ilgai grįžti:)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau sepia salone 2 kartus ir abu kartus likau nusivylusi.Pirma karta buvau nuvilta Ugnes, kai parodziau nuotrauka, kokio kirpimo noreciau ir pabreziau, kad kirpciukus paliktu iki antakiu, bet tiek pats iskarpymas nebuvo toks koki parodziau, tiek kirpciukai buvo nukirpti iki vidurio kaktos. Kita karta buvau pas Santa ir paprasiau, kad plauku NENUTRUMPINTU, tik siek tiek pakoreguotu forma, bet isejau visiskai trumpais plaukais ir jie buvo nukirpti kreivai, nes desine puse buvo ilgesne uz kaire.