Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Evaldas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salono darbuotojos gerasirdes ir itin profesionalios, viskas studijoje nauja ir modernu. Ypac pradziugino suyrantys peniurai plauku dazymo metu. Gero vaibo, grozio ir terapijos studija. Kaskart is Sepia ir po Evelinos darbo iseinu pakyleta, refreshinta ir pasiruosusi nuotykiams. Aciu uz svente!
Paslaugą atliko Evelina Selskaitė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Karolina•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesonalu, greita ir malonu!
Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Kirpimas ir plaukų priežiūra