Meistrė Evelina labai greitai ir kokybiškai atliko kirpčiukų kirpimą, nuėjo extra mile, biški pakirpo ir galiukus. Rezultatas pranoko lūkesčius. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Evelina Selskaitė•Kirpčiukų kirpimas
Aleksandra•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
:)
Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Andželika•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai faina kirpeja ir salonas <3
Paslaugą atliko Evelina Selskaitė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Skaistė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuo siol turiu sukuosena kuria visi giria!
Paslaugą atliko Ugnė Martinkutė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Algimantas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pasiūlė pažiurėti Attack on Titan
Paslaugą atliko Dovilas Feoktistovas•Kirpimas ir plaukų priežiūra