Einu pas Agnę jau keletą metų ir niekada nepasigailiu. Visiškai pasitikiu ir niekada nenusiviliu. 😊 Atrodo iš pusės žodžio supranta ko noriu ir visada parekemduos ir pasidalins savo nuomone, dėl gero rezultato.
Paslaugą atliko Agnė•Moterų visų plaukų dažymas
Kristina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionaliai kerpa!! Išėjau atjaunėjusi! Pranoko mano lūkesčius!