Nedidukas, jaukus ir labai stilingas salonas, o Agnė - nuostabi meistrė. Puikiai įsigilino į mano norus ir be galo kruopščiai ir preciziškai apkirpo mano plaukus. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Agnė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Eglė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas kaip visada puikiai!!!
Paslaugą atliko Agnė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Olga•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir šilta aplinka ! Tai puiki savo sritiės specialistė !
Paslaugą atliko Agnė•Moterų visų plaukų dažymas
Lila•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Best service!
Paslaugą atliko Agnė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Artūras•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistre, labai rupestinga, demesinga. Rekomenduoju!