Skin Beauty by July Atsiliepimai

Antakalnio g. 94-33, Vilnius (Demand beauty), 10202

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
103 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Esu labai patenkinta atliktu veido valymu. Procedūra atlikta profesionaliai. Gavau daug informacijos , bei patarimų apie veido odos priežiūrą. Procedūros bei patarimų dėka matau sparčiai gerėjančią ir gražėjančią odą. Labai laukiu sekančio vizito!
Julija tikra savo srities profesionalė, puikiai išmano ir atlieka savo darbą. Labai malonus bendravimas, šiltas ir jaukus žmogus, Tik išėjus vėl norisi sugrįžti. Duoda daug patarimų ir rekomendacijų. Labai rekomenduoju :)
Kosmetologė Julija darė veido procedūrą ,parinko namu prieziuros priemones, kurios labai tiko. Malonus bendravimas,grįšiu būtinai!!!
Lieku labai patenkinta grožio terapeutės Julijos atliktomis procedūromis: veido ir depiliacijos procedūromis, antakiu korekcija bei dažymu. Dirba nepriekaištingai ir labai kruopščiai. Rekomenduoja tinkamas priemones veido priežiūrai. Nuoširdžiai patariu apsilankyti!
Labai patenkinta atliktu proceduru kokybe, kas yra gan retas reiskinys dabar. Taip pat suteiktu demesiu ir supratimu- idealiai parinktom veido procedurom- buten to ko man reikejo, kad butu gautas geriausias rezultatas
1
1819
20
21