skin&soul studio

5,0
9 atsiliepimai
Turgaus g. 37A-7, 91249
Atidaryta šiandien : 10:00 - 15:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
9 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Patogi salono vieta,jauki ir šilta aplinka,malonus aptarnavimas.Mane džiugina žymiai paskaistėjusi ir pašvelnėjusi mano veido oda po procedūrų.Už visą tą gėrį,švelnumą ir profesionalumą dėkoju kosmetologei Vaidai.Čia atsipalaidavo ir atsigavo mano siela.
Viskas super
Vaida - tai specialistė iš didžiosios raidės. Puikiai išmano savo darbą, malonus ir šiltas žmogus. Rekomenduoju apsilankyti ne tik atsiradus odos problemoms, bet ir užbėgti joms už akių.
Kai lankausi pas Vaida, visada žinau, kad mano probleminis veidukas patikimose rankose. Dėkoju už Jūsų indėlį!!! 🥰😍
Lankausi daug metų pas Vaida, odos būklė akivaizdžiai pasikeitusi. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju kiekvienam! 😊
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Vaida
Kosmetologė

Apie

Esu kosmetologė Vaida. Kosmetologijos kelią atradau 2014 metais. Esu įgyjusi biomedicinos mokslų išsilavinimą bei sukaupusi didelį žinių bagažą. Mano specializacija - odos problemos ir jų sprendimo būdai. Mano darbo metodika: 👉 Oda ir organizmas yra vientisa sistema, tad odos problemų priežastys dažnu atveju nėra tik išorinės. 👉 Žvelgiu į klientą kaip į visumą, atkreipiu dėmesį į jo sveikatos būklę, gyvenimo būdą, mitybos įpročius, emocinę būseną, odos priežiūros rutiną. 👉 Jei reikia nukreipiu pas atitinkamus gydytojus, įvairių sričių specialistus papildomiems tyrimams, konsultacijoms.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Karolina
Kosmetologė

Apie

Sveiki, esu kosmetologė Karolina, 2020 metais baigiau grožio terapijos studijas Klaipėdos Valstybinėje kolegijoje ir nuo to laiko domiuosi ir tobulinuosi įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Mano tikslas klientui suteikti ne tik rezultatą, bet ir atsipalaidavimą, todėl palepinu dekolte, rankų masažu. Siekiu, jog po vizito klientas gautų ne tik išorinį teigiamą poveikį, bet ir vidinį. Ši sritis man yra ne darbas, o terapija, kviečiu ir jus pajusti šį jausmą.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Apie saloną

skin&soul studio
91249 Turgaus g. 37A-7

Kviečiame apsilankyti jaukioje skin&soul studijoje, Klaipėdos senamiestyje. Veido procedūras jums atliks biomedicinos mokslų išsilavinimą turinčios kosmetologės, sukaupusios didelį žinių bagažą. Komandos tikslas ne tik visapusiškai pagerinti odos būklę, bet ir prisidėti prie geresnės klientų savijautos.

Artimiausias viešasis transportas:

Skin&soul įsikūręs Senamiesčio širdyje yra lengvai pasiekiamas autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 6E, 8, 8E, 10, 14, 22B, 111, M5, M6, M8. Atgimimo Stotelė.

Komanda:

Visi meistrai yra patyrę, draugiški specialistai, kurie pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Salonas išsiskiria:

Atmosfera: Moderni ir profesionali.

Specializacija: Veido proceduros.

Naudojami prekių ženklai ir produktai: Salone yra siūlomos aukščiausio lygio paslaugos su profesionalia kosmetika bei įranga. Veido procedūrų atlikimui naudojama pH formula, Noon Aesthetics, Guinot, Skeyndor, Obagi Medical, Cell Fusion kosmetika.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0015:00
SekmSekmadienis
10:0015:00
Šiame salone naudojami produktai
Guinot
Obagi
pH formula
Skeyndor

Grožio salonai netoliese