skin&soul studio

5,0
36 atsiliepimai
Turgaus g. 37A-7, 91249
Atidaryta rytoj : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
36 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Vaida nuostabi, šimtą procentų ja pasitikėjau, profesionali, dėmesinga😊 Tikrai džiaugiuosi radusi savo kosmetologę🥰 Labai graži ir jauki aplinka:)
Jau kuris laikas savo veido odos priežiūrą esu patikėjusi Vaidai ir tuo esu labai patenkinta. Patinka viskas: pasiūlomos ir atliekamos procedūros, naudojamos medžiagos, suteikiama informacija, bendravimas, aplinka. Rekomenduoju.
100 proc. esu patenkinta
Esu pastovi klientė, todėl tik patys geriausi atsiliepimai.
Nuostabi meistrė, išmananti savo darbą. Visada puikiai parenka priemones. Labai rekomenduoju!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Karolina
Kosmetologė

Apie

Sveiki, esu kosmetologė Karolina. Apie mane: 🤍 2020 metais baigiau grožio terapijos studijas ir įgyjau biomedicinos mokslų išsilsvinimą. Nuolat tobulinuosi ir keliu kvalifikaciją įvairiuose seminaruose bei mokymuose. 🤍 Vizito metu, nuodugniai gilinuosi į kliento odos būklę, sveikatos, mitybos ypatimus, peržiūriu naudojamų priemonių krepšelį, suteikiu išsamias odos priežiūros rekomendacijas. 🤍 Mano tikslas klientui suteikti ne tik rezultatą, bet ir atsipalaidavimą, todėl visuomet palepinu dekolte, rankų masažu. 🤍 Siekiu, jog po vizito klientas gautų ne tik išorinį teigiamą poveikį, bet ir vidinį. 🤍 Ši sritis man yra ne darbas, o terapija, kviečiu ir jus pajusti šį jausmą!

Paslaugos

Veidas
Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Vaida
Kosmetologė
5.0
16 atsiliepimai

Apie

Esu kosmetologė Vaida. Kosmetologijos kelią atradau 2014 metais. Esu įgyjusi biomedicinos mokslų išsilavinimą bei sukaupusi didelį žinių bagažą. Mano specializacija - odos problemos ir jų sprendimo būdai. Mano darbo metodika: 🤍 Oda ir organizmas yra vientisa sistema, tad odos problemų priežastys dažnu atveju nėra tik išorinės. 🤍 Žvelgiu į klientą kaip į visumą, atkreipiu dėmesį į jo sveikatos būklę, gyvenimo būdą, mitybos įpročius, emocinę būseną, odos priežiūros rutiną. 🤍 Jei reikia nukreipiu pas atitinkamus gydytojus, įvairių sričių specialistus papildomiems tyrimams, konsultacijoms.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Vaida

Aukštos kvalifikacijos5

Apie saloną

skin&soul studio
91249 Turgaus g. 37A-7

Kviečiame apsilankyti jaukioje skin&soul studijoje, Klaipėdos senamiestyje. Veido procedūras jums atliks biomedicinos mokslų išsilavinimą turinčios kosmetologės, sukaupusios didelį žinių bagažą. Komandos tikslas ne tik visapusiškai pagerinti odos būklę, bet ir prisidėti prie geresnės klientų savijautos.

Artimiausias viešasis transportas:

Skin&soul įsikūręs Senamiesčio širdyje yra lengvai pasiekiamas autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 6E, 8, 8E, 10, 14, 22B, 111, M5, M6, M8. Atgimimo Stotelė.

Komanda:

Visi meistrai yra patyrę, draugiški specialistai, kurie pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Salonas išsiskiria:

Atmosfera: Moderni ir profesionali.

Specializacija: Veido proceduros.

Naudojami prekių ženklai ir produktai: Salone yra siūlomos aukščiausio lygio paslaugos su profesionalia kosmetika bei įranga. Veido procedūrų atlikimui naudojama pH formula, Noon Aesthetics, Guinot, Skeyndor, Obagi Medical, Cell Fusion kosmetika.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0015:00
SekmSekmadienis
10:0015:00
Šiame salone naudojami produktai
Guinot
Obagi
pH formula
Skeyndor

Grožio salonai netoliese