Skin Therapy

5,0
187 atsiliepimai
Raitininkų g. 4-222, Vilnius (Blush & Brush), 09236
Atidaryta rytoj : 09:00 - 20:00
Ne piko nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
187 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Profesionali, viską nuosekliai papasakojo, kokybiškai atlikta efektyvi procedūra. Ačiū.
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atlikta veido valymo procedūra. Turiu gana problematišką odą, daug kamedonų. Bet po procedūros oda atrodo žymiai geriau, visa spindi ir svarbiausia procedūros metu beveik neskaudėjo. Labai maloni ir turinti daug žinių ne tik apie odą bet ir apie sveiką gyvenseną. Labai rekomenduoju! Būtinai sugrįšiu 🙂
Rodyti salono atsakymą...
the cosmetologist performed the cleaning completely ineffectively. I don't have any results. Even after peeling, there is no effect. I wasted time and money. I don't recommend it.
Rodyti salono atsakymą...
Na nėra labai maloni procedūra, bet ko tik nepadarysi dėl grožio:)
Rodyti salono atsakymą...
Po apsilankymo pas Aistę jaučiuosi kaip 25 m. 😁 visuomet jaučiu jos rūpestį mano veido odai.
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Aistė
Med. grožio terapeutė
4.9
108 atsiliepimai

Apie

Esu odos terapeutė, diplomuota bakalaurė, estetinės ir higieninės veido priežiūros specialistė, įgijusi sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį. Su veido oda dirbu jau 7erius metus. Sertifikuota Švedijos kosmetologų asociacijos narė. Taip pat priklausau ir Lietuvos kosmetologų asociacijai. Teikiu profesionalią kosmetologinę pagalbą. Dirbu su tokiomis problemomis: paauglių acne, suaugusiųjų acne, nugaros bėrimais, post -acne randais, hiperpigmentacija, po nėštumine pigmentacija, odos raudoniu/rozacija/rožine, ankstyvais senėjimo simptomais-anti ageing, brandžios odos senėjimo problemomis, plaukų slinkimu, vyrų ir moterų alopecija, silpnais, nutrupėjusiais plaukais. Atlieku ne tik gydančias, bet ir estetines procedūras, odos grožį ir sveiką jos būklę puoselėjančias, bei senėjimą stabdančias, prevencines procedūras, taip pat express make-over procedūras prieš svarbų renginį, relaksacines procedūras- veido masažus, ypač visų pamėgtą Kobido imperatoriškąjį masažą. Dirbu su klasikine ir aparatine kosmetologija, adatine ir beadatine mezoterapija, dermapenu, biorevitalizacija. Atlieku procedūras tik su dermaceutikal profesionalia kosmetika, kurių teigiamas poveikis odai ir efektyvumas įrodytas moksliniais tyrimais.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Aistė

Profesionalus15
Išmanantis darbą12
Aukštos kvalifikacijos6

Apie saloną

Skin Therapy
09236 Raitininkų g. 4-222, Vilnius (Blush & Brush)

Skin Therapy - tai medicininė kosmetologija. Estetinės ir terapinės procedūros, aparatinė ir klasikinė kosmetologija, profesionali kosmetologinė pagalba ir konsultacijos.

Aš, Aistė, esu kosmetologė, grožio terapeutė, diplomuota bakalaurė, estetinės ir higieninės veido priežiūros specialistė, įgijusi sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį. Sertifikuota Švedijos kosmetologų asociacijos narė.

Teikiu profesionalią kosmetologinę pagalbą. Dirbu su tokiomis problemomis: visų formų acne, post -acne randais, hiperpigmentacija, po nėštumine pigmentacija, odos raudoniu/ rozacija/ rožine, ankstyvais senėjimo simptomais, brandžios odos senėjimo problemomis, pažeista hidrolipidine plėvele, odos dehidratacija, odos kserozė/sausumas, plaukų slinkimu, vyrų ir moterų alopecija. Taip pat atlieku estetines procedūras.

Dirbu su klasikine ir aparatine kosmetologija, adatine ir beadatine mezoterapija, biorevitalizacija.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Medik8
pH formula
Sesderma
Toskani
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022Top Rated 2021

Grožio salonai netoliese