Lankiausi pirmą kartą ir likau tikrai labai maloniai nustebinta. Justina tikrai puikiai atliko savo darbą ir rūpinosi klientu. Nuoširdžiai rekomenduoju ir tikrai apsilankysiu dar kartą!
Neringa•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geriausi atsiliepimai ir rekomandacija! ☺️🍀 Kol ilsejosi veidas su kauke po veido valymo, dar ir ranku masaza padare😍🫢 aciu,aciu,aciu💛 butinai grisiu👌☺️
Ernesta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nesuklydau nuvykusi į kitą Vilniaus galą. :) Dar nebuvau sutikusi kosmetologės, kuri veido kaukės metu atlieka rankų masažą! Veido valymas praėjo sklandžiai ir maksimaliai neskausmingai, o antakių forma džiugina.
Aleksandra•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai patenkinta Justinos atlikta procedūra. Rekomenduoju.