Labai rekomenduoju Bitina! Išbandžiau VelaShape procedūrą ir likau tikrai patenkinta rezultatais. Jau po kelių kartų pastebėjau, kad oda tapo stangresnė ir lygesnė. Specialistė labai profesionali, viską išsamiai paaiškina. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą!
Paslaugą atliko Bitina•Celiulito gydymas
Amanda•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai rekomenduoju! Salonas gražus, puikioje vietoje ir meistre nuostabi😙
Paslaugą atliko Marianna•Auskarų vėrimas
L.•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai miela meistrė, labai patenkinta rezultatu
Paslaugą atliko Marianna•Auskarų vėrimas
Adriana•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė:)
Paslaugą atliko Erika•Plaukų šalinimas lazeriu
Aleksandra•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku, labai patinka meistrė, ne pirmą kartą pas ją veriuosi auskarus ir neplanuoju eiti kitur. Rekomenduoju!🌸✨