Labai jauku, gera energija, patiko man, rekomenduoju 🫶🏼
Paslaugą atliko Elžbieta•Antakių ir blakstienų dažymas
Saulė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Charizmatiška, maloni ir rūpestinga meistrė, didžiausios rekomendacijos🥰
Paslaugą atliko Marianna•Auskarų vėrimas
Sofija•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera specialistė. Esu labai patenkinta vėrimu. Tikrai rekomenduoju❤️
Paslaugą atliko Marianna•Auskarų vėrimas
Indrė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė! Viską padarė greit, švariai ir be jokio streso. Auskarai atrodo tobulai! Labai fainas bendravimas, gera nuotaika viso proceso metu – viską aiškiai paaiškino, nuo pat vėrimo iki to, kaip tinkamai prižiūrėti auskarą po procedūros😊❤️
Paslaugą atliko Marianna•Auskarų vėrimas
Augustina•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, antakiai atrodo tvarkingai, simetriškai ir natūraliai. Puikus aptarnavimas ir jauki atmosfera. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą!🥰
Paslaugą atliko Marianna•Antakių ir blakstienų dažymas