Šitame salone dariau septum vėrimą. Viskas praėjo puikiai! Meistrė dirbo labai profesionaliai, paaiškino, kaip prižiūrėti nosį po procedūros. Esu labai patenkinta rezultatu, gijimas vyksta sklandžiai. Rekomenduoju!!
Paslaugą atliko Marianna•Auskarų vėrimas
Anzelika•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai ir profesionaliai atlikta procedūra.
Paslaugą atliko Erika•Plaukų šalinimas lazeriu
Anastasija•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, meistrė Marianna nuostabi🥰
Paslaugą atliko Marianna•Auskarų vėrimas
Emilija•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!:) Panelė žino, ką daro, paaiškino, kas, kaip ir kodėl
Paslaugą atliko Marianna•Auskarų vėrimas
Emilija•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Vėriausi jau 6 auskarą, kaip visada greitai, maloniai ir mažai skausmo. Rekomenduoju visiems 😊