labai viskas patiko. šiek tiek pavelavau, bet meistras nepyko ir viską spejome atlikti laiku.
Paslaugą atliko Slava•Moterų plaukų šaknų dažymas
Asta•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kerpuosi pas Slavą jau 15 metų. Labiausiai patinka tai, kad jis puikiai išmano savo darbą, tad ateinu kaip į SPA pailsėti. Labai rekomenduoju apsilankyti!
Paslaugą atliko Slava•Moterų plaukų šaknų dažymas
Agnė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Negaliu atsidziaugti savo nuostabiais plaukais! Dar niekada neturejau tokios geros patirties :)
Paslaugą atliko Slava•Plaukų stilisto konsultacija
Vaida•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paslaugą atliko Slava•Kirpimas ir plaukų priežiūra