Paslaugą atliko Slava•Plaukų stilisto konsultacija
Nerijus•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas gerei,patyko. Салон находетса в центре города, нет пробпем с парковкай❤️
Paslaugą atliko Slava•Plaukų stilisto konsultacija
Svetlana•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super,seku paskui Slavą į ne pirmą saloną! Nuostabus meistras,rūpestingas,dėmesingas,atidus,išklausinėja kokie lūkesčiai,pataria ir pakonsultuoja,Procedūros metu taip pat smagu paplepėti įvairiausiomis temomis,nes meistras labai linksmas ir komunikabilus! Darbą atlieka nepriekaištingai,tad viskas 10/10,būtinai dar sugrįšiu!
Paslaugą atliko Slava•Plaukų stilisto konsultacija
Egle•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai apkirpo, rezultatas patiko net mano mamai (tikrai labai reta)
Paslaugą atliko Slava•Plaukų stilisto konsultacija
Domantas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Plaukai buvo tiesinami tiesintuvu ir tuomet kerpami, kirpimas atliktas neprofesionaliai… skaudėjo širdį matant kaip deginamas plaukas ir pats kirpimas atliktas nekokybiškai. Daugiau pas šį meistrą ne apsilankysiu:)
Paslaugą atliko Slava•Kirpimas ir plaukų priežiūra