Jau 10 metų kerpuosi pas tą patį kirpėją ir net neįsivaizduoju, kaip reikėtų ieškoti kito. Per tiek laiko atsirado visiškas pasitikėjimas – kartais net nereikia nieko sakyti, jis tiesiog supranta, ko noriu. Viskas vyksta paprastai, be įtampos ir bereikalingų klausimų. Visada išeinu patenkintas rezultatu, o šukuosena atrodo būtent taip, kaip ir tikėjausi (o dažnai – net geriau). Tai ne tik profesionalumas, bet ir gebėjimas išgirsti, suprasti bei sukurti jaukią atmosferą. Tikrai rekomenduoju