Slow Tempo Massage Studio

5,0
78 atsiliepimai
Gedimino pr. 24 (vidiniame kiemelyje), 01103
Atidaryta šiandien : 09:00 - 21:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
78 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Iš tiesų geras giliųjų raumenų masažas. Masažo metu ir ašarą išspaudžiau, bet po jo jaučiausi lengvai, kurį laiką nejaučiau raumenų skausmų.
Retai palieku įvertinimus, nes dažniausiai jie neatspindi tikrovės. Šiuo atveju, jei galėčiau, pažymėčiau 6 žvaigždutes iš 5. Teko lanktytis pas keliasdešimt skirtingų specialistų, todėl tikrai jaučiasi kai žmogus tiesiog dirba savo darbą, ir kai dirba su ugnimi. Nepaprastai džiaugiuosi atradęs Jūratę ir Slow Tempo Studio - šiuo metu man tai yra auksinis standartas, į kurį reikėtų lygiuotis kitiems specialistams. Maksimalus dėmėsys detalėms, profesionalumas, dėmesingumas ir extra mile kaskart.
Jauki aplinka ir geras masažas:) ačiū
puikiai atliekamos paslaugos
Labai patiko. Lankysiuosi dar.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Aistė
Masažo terapeutė
5.0
20 atsiliepimai

Apie

Visada jutau didelį norą padėti žmonėms. Todėl kineziterapija ir masažai tapo mano keliu į geresnę žmonių savijautą. Sėdimas darbas, raumenų skausmai ir kūne juntamos įtampos gali ne juokais aptemdyti gyvenimo spalvas, tad kviečiu skirti šiek tiek dėmesio sau, judėti be skausmo ir suteikti kūnui ir sielai malonumo bei galimybę atsiplėšti nuo kasdienybės.

Paslaugos

Masažas
Jūratė
Masažo terapeutė
5.0
39 atsiliepimai

Apie

Norėdama klientams suteikti veiksmingiausią pagalbą nuvargusiam kūnui, nuolat mokausi naujų masažo technikų bei domiuosi šviežiausiais moksliniais tyrimais. Visada siekiu, jog kiekvienas masažo judesys būtų pritaikytas būtent Jūsų kūnui, tad kiekvienas apsilankymas yra unikalus bei individualizuotas, skiriant dėmesį susikaupusioms įtampoms bei ramybės neduodantiems raumenų skausmams. Todėl pakviesiu Jus leisti sau vėl pajusti kūno laisvę bei gyvenimą be skausmo.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jūratė

Išmanantis darbą5

Apie saloną

Slow Tempo Massage Studio
01103 Gedimino pr. 24 (vidiniame kiemelyje)

Slow Tempo Massage Studio – tai vidiniame kiemelyje, toliau nuo Gedimino prospekto šurmulio bei intensyvaus gyvenimo ritmo, įsikūrusi jauki masažo studija. Joje, medicininį išsilavinimą turinčios masažo terapeutės, kvies Jus gyvenime nors trumpam sulėtėti bei sugrįžti į save.

Čia mes netikime seniai sukurtomis ir jau daug kam pabodusiomis masažo eigomis. Nuolat tobulėjame bei mokinamės naujų masažo technikų tam, kad galėtume kiekvienam klientui pasiūlyti individualiai jam pritaikytą ir veiksmingiausią masažo techniką.

Mums svarbu, kad po apsilankymo jaustumėtės ne tik pailsėję emociškai, bet tuo pačiu lyg nusimetę didelį kūną spaudžiantį nuovargį. Tad, kviečiame Jus leisti sau pailsėti.

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
11:0021:00
SekmSekmadienis
11:0021:00

Masažo salonai netoliese