Slow Tempo Massage Studio

5,0
261 atsiliepimai
Linkmenų g. 34, Vilnius, 08217
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 21:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
261 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Jauki aplinka, malonus pasitikimas, profesionalus masažas. Rekomenduoju!
Puikus masažas tiek atsipalaidavimui, tiek įtampų šalinimui, profesionaliai atlikti. Nuostabi meistrė.
Labai jaukus salonas
Puiki specialistė
Puiku, aciu.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Jūratė
Masažo terapeutė
5.0
104 atsiliepimai

Apie

Norėdama klientams suteikti veiksmingiausią pagalbą nuvargusiam kūnui, nuolat mokausi naujų masažo technikų bei domiuosi šviežiausiais moksliniais tyrimais. Visada siekiu, jog kiekvienas masažo judesys būtų pritaikytas būtent Jūsų kūnui, tad kiekvienas apsilankymas yra unikalus bei individualizuotas, skiriant dėmesį susikaupusioms įtampoms bei ramybės neduodantiems raumenų skausmams. Todėl pakviesiu Jus leisti sau vėl pajusti kūno laisvę bei gyvenimą be skausmo.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jūratė

Aukštos kvalifikacijos11
Išmanantis darbą9
Išskirtinis8
Talentingas7
Aistė
Masažo terapeutė
5.0
78 atsiliepimai

Apie

Visada jutau didelį norą padėti žmonėms. Todėl kineziterapija ir masažai tapo mano keliu į geresnę žmonių savijautą. Sėdimas darbas, raumenų skausmai ir kūne juntamos įtampos gali ne juokais aptemdyti gyvenimo spalvas, tad kviečiu skirti šiek tiek dėmesio sau, judėti be skausmo ir suteikti kūnui ir sielai malonumo bei galimybę atsiplėšti nuo kasdienybės.

Paslaugos

Masažas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Aistė

Išmanantis darbą7
Malonus5
Edita
Masažo terapeutė

Apie

Myliu žmones. Vadinu save fizinės ir psichoemocinės GEROVĖS kūrėja. Padedu atsisakyti kūno ir emocinių įtampų, atsipalaiduoti, paleisti stresą ir gyventi Gyvenimą paprasčiau – lengviau - geriau. Apie savo veiklą pasakoju taip: kalbuosi su Jūsų kūnu - prisilietimu, liečiu Jūsų siela - priėmimu, masažuoju Jūsų protą - sąmoningumu. Savo praktikoje taikau holistinį požiūrį į kūno, emocijų ir proto ryšį, naudoju įvairias kūno terapijos priemones – įvairias masažo technikas, spa ritalus, judesį, kvėpavimą, pokalbį, vaizduotę, humorą, Simorono ritualus, istorijų rašymą, psichodramą. Kūno terapijos seansų metu padedu atrasti Save kai jaučiatės pasimetę, patiriate emocinį diskomfortą darbe ar šeimoje, nežinote kaip realizuotis gyvenime, į ką orientuotis, į ką atsiremti. Padedu kūnui ir sielai atsigauti po toksiškų santykių.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas

Apie saloną

Slow Tempo Massage Studio
08217 Linkmenų g. 34, Vilnius

Slow Tempo Massage Studio – tai jauki masažo studija, kurioje medicininį išsilavinimą turinčios masažo terapeutės, pakvies Jus nors trumpam sulėtėti ir sugrįžti į save - išsilaisvinti nuo sostinės triukšmo, intensyvaus gyvenimo ritmo bei į kūną įsikibusio nuovargio.

Čia mes netikime seniai sukurtomis ir jau daug kam pabodusiomis masažo eigomis. Nuolat tobulėjame bei mokinamės naujų masažo technikų tam, kad galėtume kiekvienam klientui pasiūlyti individualiai jam pritaikytą ir veiksmingiausią masažo techniką.

Mums svarbu, kad po apsilankymo jaustumėtės ne tik pailsėję emociškai, bet tuo pačiu lyg nusimetę didelį kūną spaudžiantį nuovargį. Leiskite sau pailsėti ir pajusti tą nuostabų kūno sulėtėjimo bei laisvės jausmą!

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
11:0021:00
SekmSekmadienis
11:0021:00
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022

Masažo salonai netoliese