Labai maloni kirpėja Vaida, apkirpo gražiai, patarė, kaip toliau prižiūrėti plaukus. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Vaida•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Reda•prieš 14 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Norějau švaraus manikiūro ir sulaukiau su kaupu. Meistrė labai kruopšti ir maloni
Paslaugą atliko Jolanta•Japoniškas manikiūras
Elona•prieš 18 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada viskas buvo tobula, džiaugiuosi ilgais nagučiais 👌
Paslaugą atliko Jolanta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Simona•prieš 22 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Pasitik vasarą su gražia šukuosena! Nebūk toks, kuris atrodo lyg ką tik gaisrininkai netikėtai išvadavo tave į dienos šviesą iš kažkokio apleisto tamsaus ir apsemto rūsio! Atvaryk apsikirpt, vietų kiekis ribotas!