Viskas salone gerai, tik po procedūros gal dėl spaudimo skaudejo kojas.
Ir dar, už tokią kainą tikejausi ir liemens/sėdmenų diržo. Iš aprašymo nebuvo aišku, kad apaunamos tik kojos.
Paslaugą atliko Lina•Kūno procedūros
Aušrinė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonios darbuotojos, viskas puikiai
Paslaugą atliko Lina•Celiulito gydymas
Jelena•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lina Labai maloni, atsako į visus klausimus . Procedūros metu atliko maximaliai kiek buvo galima kad pagerinti odos būklę
Paslaugą atliko Lina•Veido procedūros
Elena•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Lina•Liekninamoji procedūra
Marija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai savo darbą išmananti meistrė, atidi, dėmeainga, profesionali