Labai patinka nagus tvarkytis pas Deimantę. Visada greitai ir kokybiškai, tvarkingi nagai ir lakas išlaiko iki kito susitikimo. O tos 1,5h, man yra poilsis po darbo ir laikas sau. 🙂
Paslaugą atliko Deimantė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabrielė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada puikia
Paslaugą atliko Deimantė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Raminta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti ir maloni meistrė, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Deimantė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vilma•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas šauniai ⭐️
Paslaugą atliko Deimantė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kristina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Faina aplinka ir rūpestinga meistrė Aušra! Ačiū, dar tikrai sugrįšiu ❤️
Paslaugą atliko Aušra•Ilgalaikis gelinis manikiuras