Viskas puikiai ir labai krupščiai! Visada kokybiškas rezultatas. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Deimantė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ieva•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, kad meistrė kruopšti, maloni, bet per daug nekalbi, kas man didelis pliusas🙂👌 Lakavimas laikosi labai gerai, pakankamai didelis spalvų pasirinkimas, būtinai sugrįšiu🙏
Paslaugą atliko Deimantė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vilma•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Nuostabios meistrės, pačios geriausios rekomendacijos!
Paslaugą atliko Aušra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
:)
Paslaugą atliko Aušra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jolanta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas manikiūras
Paslaugą atliko Aušra•Ilgalaikis gelinis manikiuras