Labai jauku! O koks kruopštus darbas! Ačiū! Sugrįšiu:)
Paslaugą atliko Aušra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Elena•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po apsilankymo pas Aušrą visada išeinu pakylėtos nuotaikos, nes darbas atliekamas puikiai ir iki smulkiausių detalių, o pats bendravimas visada natūralus ir nuoširdus. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Aušra•Ilgalaikis gelinis manikiuras