Manikiūras atliktas greitai ir kokybiškai, tačiau siūlyčiau skirti dėmesio įrankiams: odelių žnyplutės atšipusios ir ne kokybiškai nugnyba odeles, bet nutraukia jas, ko pasekmėje odelės aplink nagus pradeda pleišėti po 3-4 dienų. Pagalandus žnyplutes to būtų išvengiama. Labai noriu ir toliau ten lankytis, tad tikiuosi šis aspektas pasitaisys.
Paslaugą atliko Deimantė•Manikiūras
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Deimantei, lakavimas kruopštus, rezultatas puikus!
Paslaugą atliko Deimantė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Reda•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Deimantė kaip visada pedikiūrą atlieka puikiai! Pas ją jį atlikau jau antrą kartą ir tikrai apsilankysiu dar ne vieną ir ne du kartus! Didžiausias ačiū Jums
Paslaugą atliko Deimantė•Pedikiūras
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė. Dirba kruopščiai. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Deimantė•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Vuta•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai dėkinga už puikiai atliktą manikiūrą. Dabar, kurį laiką, vasaros pieva su kvapniais žolynais ir skraidančiais laumžirgiais, bus visai šalia
Paslaugą atliko Aušra•Ilgalaikis gelinis manikiuras