Puiki meistrė Kristina. Be galo kruopšti, atidi detalėms, labai maloni. Pedikiūras atliktas puikiai (lakavimas lygus, gerai išsilaiko). Likau labai patenkinta. Ačiū.
Paslaugą atliko Kristina
Ramune•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Kristina - labai švelni, maloni ir profesionali meistrė, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Kristina
Julija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni,bendraujanti,rūpestinga.
Paslaugą atliko Kristina
Viktorija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visuomet puikus rezultatas. Specialistė kuria galima pasitikėti