Puiki meistrė, lankausi jau nepirmą kartą ir kiekvieną kartą lieku patenkinta rezultatu. Atsižvelgia į norus ir viską atlieka laaabai kruopščiai, rezultatas išlieka ilgai. Taip pat pasidalina patarimais ką ir kaip daryti prieš procedūrą ir po.
Paslaugą atliko Kristina
Gailė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė Kristina. Labai kruopšti ir profesionali. Pedikiūras superinis, spalvų pasirinkimas didelis. Meistrė nuostabi, rekomenduoju!