Agnė savo darbą atlieka labai kruopščiai ir profesionaliai. Antakiai atrodo tobulai, o pati procedūra praėjo labai maloniai. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, ieškantiems kokybės ir gero rezultato!
Paslaugą atliko Agnė•Antakių korekcija siūlu
Sonata•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Visuomet džiaugiuosi rezultatu! Tobula!
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Kristina•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Agnę lankausi dažnai ,patenkinta jos paslaugomis
Paslaugą atliko Agnė•Antakių ir blakstienų dažymas
Jolanta•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada nepriekaištingai! Labai rekomenduoju! :)
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Maria•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kokybiškai ir gerai atliktas darbas. Visada smagu atvykti į procedūrą