Pas meistrę Agnę lankiausi pirmą kartą antakių ir blakstienų procedūroms – likau labai patenkinta. Ji atidžiai įsiklausė į mano lūkesčius, kruopščiai atliko darbą, o rezultatas pranoko lūkesčius – natūralu, tvarkinga ir estetiška. Tikrai rekomenduoju Agnę tiems, kurie vertina profesionalumą ir nuoširdų požiūrį į klientą!
Paslaugą atliko Agnė•Antakių korekcija siūlu
Evelina•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Agnė, puiki meistrė! Kruopšti ir atsakinga!
Paslaugą atliko Agnė•Antakių ir blakstienų dažymas
Vaida•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už nuostabiai sutvarkytus antakius – atrodo natūraliai, tvarkingai ir labai dailiai! ❤️
Paslaugą atliko Agnė•Antakių korekcija siūlu
Ugnė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai kaip visada, nuostabi meistrė🩷🩷🩷
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Liepa•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė, kaip visada atliekanti puikiai darbą :)