Paslaugą atliko Agnė•Antakių ir blakstienų dažymas
Daiva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir profesionali meistrė, pirmą kartą po antakių procedūros nereikia savęs guosti, kad reikia laiko priprasti prie pokyčio. Blakstienos taip pat puikiai. Esu labai patenkinta, didžiausios rekomendacijos💛
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Evelina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Agnė su šypsena,mwloniwi atliko procedūras.
Paslaugą atliko Agnė•Antakių ir blakstienų dažymas