Profesionalu- jauki ir švari aplinka, malonus bendravimas paaiškinant visas procedūros detales (pirmoji mano tokio tipo procedūra), patarimai padedantys kuo ilgiau išlaikyti efektui po procedūros. Rekomenduoju ir mielai dar lankysiuosi pas Agne ❤️
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Birutė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Agnė daro gražiausias blakstienas Kaune;)
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Joana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobula, rezultatas nuostabus! Ačiū.
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Marija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionaliai atliktas darbas, labai maloni meistrė
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Karina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Blakstienos atrodė labai ilgos ir užsirietusios! 👏