Labai elegantiskas, kruopštus ir operatyvus darbas :) esu labai patenkinta ir grisiu dar ne karta :)
Blakstienų priauginimas
Birute•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas super kaip visada. Labai kruopšti meistrė:)
Paslaugą atliko Agnė•Blakstienų laminavimas
Deimantė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
LED priauginimą dariausi pirmą kartą. Viktorijos darbu esu patenkinta. Tai, ką pamačiau veidrodyje po procedūros, pranoko lūkesčius. Ačiū Viktorija!
Blakstienų priauginimas
Jūratė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai. Paslauga atlikta kokybiškai ir greitai. Labai ačiū
Paslaugą atliko Agnė•Antakių ir blakstienų dažymas
Kristina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Deja nieko gero negaliu pasakyti, saloną pirmą kartą sunku rasti, kabinetas super mažas, dirba dvi meistrės su skirtingomis procedūromis, ateini atpalaiduojančios veido procedūros, o už 50 cm garsiai čiauška kita meistrė su kliente apie diedus. Pati procedūra net nepavadinčiau procedūra, kažkoks paglostymas, veido lietimas tiesiog.. nerekomenduoju.