Studija Vivo

Pušų g. 36, Vilnius, 08116
4,7
18 atsiliepimai
Pušų g. 36, Vilnius, 08116

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,7
18 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Masažas buvo geras, trūko jaukumo salone.
Būtinai apsilankysiu pas Modestą dar kartą nugaros ir pečių masažui
Labai patogu gyvenantiems Žvėryne ir ypač giriu už galimybę užsirašyti masažui vakarais ar savaitgaliais. Po masažo savijauta gera, Modestas atidžiai išklauso nusiskundimus - vertinu, kad dirba ne pagal užsakyto masažo pavadinimą, o pritaiko individualiai.
turbūt nesuklysiu sakydama radusį geriausią anticeliulitinio masažo specialistą Vilniuje. ačiū už matomus rezultatus, nors kursas dar net nesibaigė.
Profesionalus, nuoširdus, dėmesingas. Ačiū
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Modestas
masažuotojas - kineziterapeutas
4.9
8 atsiliepimai

Apie

Myliu savo darbą ir darau jį kokybiškai. Šioje srityje esu jau 12 metų. Galiu pasiūlyti platų masažų pasirinkimą atitinkantį individualų kiekvieno kliento poreikį. Rezultatai pasiekiami jau po pirmos procedūros. Masažas atliekamas sąžiningai, netaupant jėgų. Konsultacijos -mitybos, mankštos, sveikos gyvensenos klausimais. DIRBAME IR SAVAITGALIAIS - GALIMYBĖ SUDERINTI JUMS PATOGŲ LAIKĄ Galimybė mokytis masažo pagrindų individualių kursų metu. Galimybė įsigyti dovanų kuponus. Salonas yra miesto centre - Žvėryne. Patogus susisiekimas ir parkavimas. Klasikinio masažo atlikimo praktinė demonstracija: https://www.youtube.com/watch?time_continue=130&v=9vDU3M56WEo FB: Studija Vivo

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Apie saloną

Studija Vivo
08116 Pušų g. 36, Vilnius

MASAŽUOTOJAS – KINEZITERAPEUTAS MODESTAS STEFANOVIČ

Apie mane:

Žmogaus kūno anatomija, judėsio ir sveikos gyvensenos svarba gyvenimo kokybei, domino mane dar vaikystėje. Taip pat visuomet mėgdavau kažką daryti rankomis, man patikdavo sportas, bet kuri veikla reikalaujanti "pajautimo" ir technikos įvaldymo. Turbūt naturalus polinkis tam ir žingeidumas atvedė mane į šią sritį, kurioje dirbu jau 13 metų. Esu pabaigęs kneziterapijos studijų programą Lietuvos Sporto Universitete, reguliariai dalyvauju masažo technikų apmokymuose, kursuose, keliauju ir patirties semiuosi užsienyje. Mano specializacija: klasikiniai, gydomieji, kūną modeliuojantys, sportiniai, atstatomieji masažai. Jau 4 metus vedu masažo apmokymus studentams. Myliu savo darbą ir jaučiu, kad sugebu padėti žmonėms. Konsultuoju sveiko gyvenimo būdo, mitybos, fizinių pratimų pasirinkimo ir taikymo klausimais. Be klasikinės medicinos, taip pat domiuosi psichologija, astrologija, numerologija, bioenergetika. Man patinka analizuoti ir išsiaškinti žmogaus esamos fizinės ir psichinės būsenos priežastys ir galimas perspektyvas. Esu linkęs domėtis gyvenime vykstančiais dėsningumais plačiai ir nepaviršutiniškai, neribojant savęs iš anksto nustatytuose rėmuose. Man patinka ieškoti sąlyčio taškų ir juos sujungti į veikiančią sistemą.

Bendradarbiaukime ir tobulėkime kartu !

Modestas.

PirmPirmadienis
07:0021:00
AntAntradienis
07:0021:00
TrečTrečiadienis
07:0021:00
KetvKetvirtadienis
07:0021:00
PenktPenktadienis
07:0021:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
08:0020:00
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese